yfyzypu

yfyzypu

Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Wózki reanimacyjne – www.lux.olsztyn.pl

Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Łóżka szpitalne – LUX OLSZTYN - http://www.lux.olsztyn.pl
Nasze firmy serwisowe mają autoryzację wszystkich producentów do robienia przeglądów technicznych jak i serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych aparatury medycznej. Usługi świadczone przez naszą działalność skalują się najwyższą jakością gwarantowaną przez wewnętrzne audyty według maszyn kontroli jakości, jak i konkurencyjnością dzięki posiadaniu pozycji niezależnego ośrodka techniki medycznej. Dzięki dużej, doświadczonej grupie naprawczej jesteśmy wstanie objąć opieką techniczną niemal każdy sprzęt. Naszym klientom oferujemy możliwość wybrania między akcesoriami oryginalnymi oraz zamiennymi. Nasza firma oferuje: Serwisem sprzętu medycznego, Przeglądy okresowe gwarancyjne i pogwarancyjne, Instalację, demontaż oraz modernizacja aparatury, Ocena oraz przekazywanie orzeczeń technicznych, Doradztwo przy zakupie aparatury, Szkolenia w zakresie obsługi urządzeń medycznych, Wycena aparatury, Wystawianie dokumentów technicznych. Posiadamy możliwość umówienia na wizytę celem uzgodnienia oczekiwań serwisowych oraz przygotowania umowy całkowitej opieki technicznej nad całym wyposażeniem placówek szpitalnych. Każda umowa sporządzana jest odrębnie z uwzględnieniem Państwa potrzeb i warunków.
http://www.lux.olsztyn.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok
http://www.lux.olsztyn.pl/wozki-transportowo-kapielowe
http://www.lux.olsztyn.pl/fotel-okulistyczno-laryngologiczny
http://www.lux.olsztyn.pl/szafy-lekarskie
Wózki inwalidzkie ręczne oraz elektryczne. Inhalatory- nebulizatory oraz podobny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Ssaki pracuje bezawaryjnie i nie muszą przechodzić przez wielką konserwacje. Należy kategorycznie uważać na prawidłowe założenie zatyczki, gdyż psiada ona elektryczne zabezpieczenie przed przepełnieniem naczynia oraz zalaniem pompy ssącej płynem. Jeżeli obudowa aparatu ulegnie zabrudzeniu, można ją wyczyścić łagodnym środkiem czyszczącym, lub zdezynfekować. Należy czuwać, aby do urządzenia obudowy nie dostał się płyn ani woda. Zapewniamy pełny serwis oraz nadzór nad handlowanym przez nas sprzętem medycznym. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wiodących producentów aparatury medycznej. Dzięki temu mają Państwo pewność, że produkty medyczne zakupione w naszym sklepie pochodzą zawsze z pewnego źródła, mają orginalne atesty i maksymalną gwarancję producenta.
http://www.lux.olsztyn.pl/stojak-na-kroplowke
http://www.lux.olsztyn.pl/fotel-do-chemioterapii-i-hematologii
http://www.lux.olsztyn.pl/komory-do-przechowywania-zwlok
http://www.lux.olsztyn.pl/lampy-bakteriobojcze

Znamy dwa podstawowe rodzaje lamp:
Pierwszy rodzaj to przepływowe lampy bakteriobójcze. Za ich sprawą dezynfekcja powietrza odbywa się wewnątrz zamkniętej komory. Szkodliwe promieniowanie nie wydostaje się na zewnątrz i jest w zupełności bezpieczne dla życia a także zdrowia ludzi oraz zwierząt. W tego rodzaju lampach skażone powietrze zasysane jest przez wentylator do wnętrza komory dezynfekcyjnej, następnie przechodzi przez filtr, który zatrzymuje kurz, pył oraz inne drobnoustroje.
Lampy bakteriobójcze bezpośredniego działania to drugi typ. W ich przypadku świetlówka emitująca promieniowanie bakteriobójcze jest odsłonięta oraz nie powinna być użytkowana w obecności człowieka.
kardiomonitory
aparaty ekg
http://www.lux.olsztyn.pl/aparat-ktg
http://www.lux.olsztyn.pl/defibrylator
www.euro-medical.com.pl - OFERUJEMY:
Aparaturę medyczną: Aparaty USG i Ssaki szpitalne oraz Pulsoksymetry, Defibrylatory a także Sprzęt medyczny: Łóżka szpitane i Wózki anestezjologiczne a także Fotele do chemioterapii, Parawany szpitalne oraz Szafy medyczne – Zachęcamy

koncentratory tlenu
chłodziarka farmaceutyczna
lampy zabiegowe
Badanie to popularnie nazywane jest holterem ciśnienia, od nazwiska którego biorą nazwę różne metody całodobowego monitorowania parametrów życiowych, jest tylkojedynie autorem idei podobnego uzyskiwania zapisu EKG.
ABPM, mimo że jest badaniem nieinwazyjnym, to jednak z uwagi na czasochłonność, ograniczoną dostępność i pewną uciążliwość dla badanego, znajduje zastosowanie jedynie w specyficznych sytuacjach. Technika badania jest podobna jak w przypadku automatycznych sfigmomanometrów z mankietem na ramieniu, z tą różnicą, że aparat przymocowany do paska dokonuje badań wielokrotnie w ciągu doby (standardowo co 15 minut w dzień, co 30 minut w nocy).

http://www.lux.olsztyn.pl/spirometry
http://www.lux.olsztyn.pl/ssaki-medyczne
http://www.lux.olsztyn.pl/pompy-infuzyjne
Jesteśmy firmą działającą w branży medycznej od kilku lat. Widzimy, że jakość naszego sprzętu jest dobra gdyż ciągle widzimy powracających odbiorców do naszych sklepów z wyposażeniem.

Website URL:

2801 Weaver Rd.
Batavia OH, 45103
Phone: (269) 781-5068
e Fax: 513-322-7747@sendEfax.com